خدمات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

خدمات اجرای آموزش در سازمان ها : (www.irtci.com)
•نظر به گستردگي دامنه عناوين دوره ها و سمينارهاي آموزشي متناسب با رشته ها و فعاليتهاي مختلف و محدوديتهاي موجود در برنامه ريزي و اجراي تمامي برنامه هاي آموزشي مورد نياز شركتها، كارخانجات و صنايع در محل اين مركز و از طرفي كاهش هزينه  اجراي دوره ها در محل واحدهاي متقاضي به نسبت تعداد شركت كنندگان در هر برنامه آموزشي و فراتر از آن كيفيت مطلوب آموزش و بهره برداري هدفمند از حضور اساتيد مجرب با توجه به مشكلات اختصاصي هر واحد، مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران در راستاي رسالت خود مبني بر بسط آموزش كاربردي، آمادگي خود  جهت اجراي اختصاصي كليه برنامه هاي آموزشي مورد نياز واحدهاي صنعتي، تجاري ، خدماتي و ساير دستگاهها را در تمام سطوح و در كليه نقاط كشور اعلام مي دارد. ( جهت مشاهده حوزه های آموزشی و تکمیل فرم نیاز سنجی اینجا کلیک نمایید )


خدمات اجرای آموزش های الکترونیکی: (www.el1.ir)
•با توجه به نیازهای آموزشی رو به رشد سازمان ها و واحدهای تولیدی و خدماتی، ضرورت پرداخت به شیوه های نوین و فراگیر آموزش اجتناب ناپذیر است. از این رو مرکز آموزش و تحقیقات ایران فعالیت های خود در زمینه آموزش الکترونیکی را توسعه داده است.
برخی ویژگی های آموزش و یادگیری الکترونیکی مرکز
توزیع مطمئن و سریعتر مطالب آموزشی
دسترسی عمقی به مطالب درسی موجود
قابلیت استفاده مجدد از محتوای آموزشی
سهولت استفاده برای یادگیرنده و آموزش دهنده از نظر محدودیت زمانی و مکانی
امکان بهینه سازی و به روز کردن سریع مطالب آموزشی
امکان تعامل بین آموزش دهندگان و آموزش گیرندگان در هر زمان
امکان ذخیره و نگهداری مؤثر کلیه منابع آموزشی
سهولت تسهیم دانش و مکان ارائه پیشتیبانی آموزشی و پاسخگویی بین استاد و دانشجو و همچنین تعامل میان فراگیران در تالار گفتگو
امکان آزمون و ارزیابی شرکت کنندگان در دوره ها به صورت پیش آزمون، آزمون های حین دوره و آزمون پایانی
کاهش مؤثر هزینه های آموزی نسبت به شیوه های دیگر آموزش
ارائه پرونده الکترونیکی یاد گیرنده

 


خدمات پژوهشی و مشاور ه ای:
مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران با برخورداري از امكانات موجود در دپارتمانها و گروههاي آموزشي، مجموعه اي غني از كارشناسان و متخصصين مجرب در زمينه هاي فني و تخصصي را به منظور ارائه خدمات پژوهش و مشاوره اي به سازمانها و واحدهاي توليدي و خدماتي فراهم آورده است. بدين لحاظ مركز اين آمادگي را دارد كه طرحها و پروژه هاي تحقيقاتي و مشاوره اي را در حوزه هاي ذيربط اجراء نمايد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید )
 


خدمات آموزشي های نيمه حضوري :
مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران در پاسخگوئي به نياز مديران و كاركنان صنايع و سازمانها آموزش‌هاي نيمه حضوري به برگزار مي‌نمايد. در اين روش، بسته‌هاي آموزشي شامل كتاب، فيلم و CD (بر حسب موضوع دوره) پس از ثبت نام شركت‌كنندگان جهت آنها ارسال مي‌گردد تا مورد مطالعه قرار گيرد.  سپس در يك فاصله زماني مناسب، يك روز آموزش حضوري جهت مرور مباحث آموزشي و پاسخ به پرسش‌ها در محل اين مركز  برگزار مي‌شود و از شركت‌كنندگان آزمون بعمل مي‌آيد. مزایای آموزش های نیمه حضوری :

  •  كاهش زمان انفكاك كاركنان از محل خدمت و كاهش هزينه‌هاي مرتبط
  •  صرفه جويي در هزينه آموزش نسبت به دوره‌هاي حضوري
  •  شركت‌كنندگان در دوره‌هاي آموزشي نيمه حضوري در صورت موفقيت در آزمون گواهي‌نامه دريافت مي‌نمايند.


خدمات انتشارات و سمعی بصری : (www.behbook.com)
انتشارات مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران از سال 1377 با دريافت مجوز نشر كتاب از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعاليت خود را آغاز نموده و تا كنون بیش از 290 عنوان كتاب منتشر نموده است. با توجه به كمبود منابع تخصصي به روز و با كيفيت، انتشارات اين مركز فعاليت خود را در زمينه انتشار كتابهاي تخصصي متمركز نمود. سياست اين انتشارات به چاپ كتابهاي علمي - فني و تخصصي در زمينه هاي: مديريت - كيفيت - اقتصاد - بازرگاني - مالي - فني و مهندسي استقرار گرديده است. ( لینک لیست کتابهای منتشره و فروشگاه آنلاین )

  
صفحه اصلی | درباره ما | اخبار | تماس با ما
© کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.

طراحی وب سایت سید حبیب حسینی

 
+98 21 88 32 20 89
دفتر مرکزی : تهران، خیابان ایرانشهر شمالی، روبروی انتشارات مدرسه، ، پلاک 233،
 
"مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران"
با قدمت ربع قرن تجربه آموزش و با گردآوری منابع کاربردی و غنی اقدام به تولید بسته های آموزش غیرحضوری،با هدف "کاهش هزینه های " آموزش نموده است 
ادامه مطلب